Jakub Forgács Šport

Kickboxeri z bystrického Erawan gymu opäť predviedli svoje kvality. Darilo sa im na súťaži s medzinárodnou účasťou.

Ilustračný obrázok k článku Skvelá vizitka pre bystrický klub: Mladí KICKBOXERI vybojovali hneď 2 cenné kovy, FOTO
4
Galéria
Zdroj: Erawan Gym

V sobotu 24. februára sa banskobystrický klub bojových športov Erawan gym zúčastnili 1. kola open ligy kickboxu v Trnave. „Na lige sa zúčastnilo celkovo 200 pretekárov zo Slovenska, Maďarska, Česka a Ukrajiny,“ uviedol pre spravodajský portál Dnes24.sk Róbert Výboštek, tréner z Erawan gymu.

Klub reprezentovali pretekári Jerguš Slašťan v kategórií lowkick do –71 kg, kde získal zlato a Jonathan Konzelmann v kategórií Lowkick do –86kg, kde získal striebornú medailu.

„Obom pretekárov by som chcel týmto pochváliť za podaný výkon v zápasoch a za prístup k príprave. Je vidieť že tým, čo robíme a ako to robíme, sa posúvame vpred,“ Tešil sa po výkone svojich zverencov Výboštek.

Zábery zo súťaže nájdete v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.